Deeltijd
Training
3 dagen
In deze Training Leiderschap door Vrouwen van onze businesspartner Boertien Vergouwen Overduin krijg je goed zicht op de sterke kanten van jouw leiderschap. Je leert jouw kwaliteiten met meer kracht en zelfvertrouwen in te zetten, zonder jezelf te verliezen. Je werkt aan je zichtbaarheid in de organisatie en vergroot je invloed op je omgeving. Daarbij leer je het krachtenveld van jouw organisatie te doorzien en jouw impact daarop te vergroten.
Tijdens deze training krijg je zicht op jouw unieke leiderschapskwaliteiten en leer je deze met meer kracht en zelfvertrouwen in te zetten. Je wordt je bewust van je belemmerende overtuigingen en je leert sterker te communiceren. Daarnaast ga je jezelf presenteren en profileren op een natuurlijke wijze, met behoud van je eigen stijl. Je vergroot je invloed op je omgeving en treedt daadkrachtiger op in besluitvormingsprocessen.
Deze training is ontwikkeld voor vrouwen in een leidinggevende positie of met leidinggeven als ambitie.
Deze training is speciaal ontwikkeld voor vrouwen. In een prettige en ontspannen setting krijg jij alle tijd en ruimte om te groeien in jouw leiderschap. Je volgt 3 interactieve trainingsdagen waarin je veel leert van de trainer én je mededeelnemers. Je krijgt concrete handvatten aangereikt en experimenteert met nieuwe vaardigheden. Veel inspiratie dus om een volgende stap te zetten in jouw leiderschap.
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Geef je de voorkeur aan lessen op vaste tijden, met een docent én digitaal? Dan biedt virtual classroom je de uitkomst. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
Tijdens dit programma komen de volgende onderwerpen uitgebreid aan de orde:
Je ontvangt na afronding van deze training het certificaat ‘Training Leiderschap door Vrouwen’ van Boertien Vergouwen Overduin.
Ontdek diverse subsidies die je kunnen helpen bij het verlagen van je studiekosten, of je nu zelf betaalt of je werkgever. Hieronder vind je een handig overzicht van de beschikbare regelingen.
Regelingen voor de student:
Regelingen voor de werkgever:
Bekijk per regeling welke voorwaarden en voordelen van toepassing zijn op onze pagina over subsiedieregelingen.
Opleiding op locatie
Bij Schoevers regelen wij een arrangement voor jou bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. Het dagarrangement is inclusief een uitgebreide lunch. De arrangementskosten bedragen € 25,- per dag of € 5,50 per avond. Als er locatiekosten vermeld worden in het kostenoverzicht, worden deze kosten aan je doorberekend. De locatiekosten bedragen € 29,50 per dag of € 10,- per avond.
Let op: alle bovenstaande bedragen zijn exclusief btw.
Virtual Classroom of E-learning
Wanneer je ervoor kiest om een van onze opleidingen online via een e-learning of virtual classroom te volgen, worden er geen locatie- en arrangementkosten in rekening gebracht.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Bekijk het menu met extra mogelijkheden en bijbehorende kosten. Dit menu vind je ook in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 3 of 4, HBO Associate degree of HBO Bachelor dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.