Deeltijd
Training
1 dag Duur van de opleiding
Deeltijd
Training
1 dag Duur van de opleiding
Word is het meest gebruikte tekstverwerkingsprogramma ter wereld. Het programma is gebruiksvriendelijk en veel functies spreken voor zich. Toch bestaat echter het risico dat je niet voor de volle 100% gebruikmaakt van de mogelijkheden van deze tekstverwerker. Deze training biedt je de eerste stap op weg naar professionele tekstverwerkingsvaardigheden. Deze training wordt verzorgd in samenwerking met onze businesspartner Computrain, de grootste en beste Microsoft-opleider van werkend Nederland.
Na deze training ken je de basis van Word. Zo kun je teksten typen, bewerken, opslaan en afdrukken. Ook weet je hoe je speciale tekens, zoals é, ö en €, in je tekst opneemt.
Deze training is geschikt voor gebruikers van Word 2007, Word 2010, Word 2013 of Word 2016, die teksten moeten bewerken, opslaan en afdrukken in Word.
Je kunt werken met Windows. Dat wil zeggen dat je kunt werken met de muis en dat je weet hoe je bestanden opent en sluit.
Tijdens deze klassikale training leer je de basis om goed te werken met Word. Je leert bijvoorbeeld om tekst te typen en te verfraaien en af te drukken en speciale tekens, zoals é, ö en €, in jouw tekst op te nemen. Tijdens de training kun je kiezen of je met de Nederlandse of Engelse versie van het programma wilt werken.
Tijdens deze training komen de volgende onderwerpen uitgebreid aan de orde:
Je ontvangt na afronding van deze training het certificaat ‘Word Basis I’ van Computrain.
De training wordt verzorgd in de regio Amsterdam, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht en Zwolle.
Deeltijd
Training
1 dag Duur van de opleiding